Novinky

Padlo ďalších takmer tisíc ruských vojakov, hlásia Ukrajinci

0 0

2024-01-15 08:10:36 – (SITA.sk)

Ďalších 980 ruských vojakov padlo podľa Kyjeva na Ukrajine počas uplynulého dňa. Počet mŕtvych v radoch ruských ozbrojených síl sa tak od začiatku vojny zvýšil na 370 980, uviedol v pondelok na Facebooku ukrajinský generálny štáb.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Za uplynulý deň Moskva podľa neho prišla aj o 14 tankov, 20 obrnených bojových vozidiel pechoty, 24 delostreleckých systémov a jeden raketomet. Od začiatku otvorenej vojny proti Ukrajine Rusko podľa Kyjeva celkovo stratilo už 6 089 tankov, 11 322 obrnených bojových vozidiel pechoty, 8 771 delostreleckých systémov a 958 raketometov.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/padlo-dalsich-takmer-tisic-ruskych-vojakov-hlasia-ukrajinci/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.