Novinky

Malajzijskí dedinčania žijú v strachu z tieňovej entity

0 0


Záhadná séria nepokojov spôsobila, že dedinčania z Kampung Kepis zostali v posledných dvoch týždňoch na uzde nst.com.my.

Medzi znepokojujúce incidenty patrí nevysvetliteľné klopanie na dvere a videnie tieňovej postavy pripomínajúcej osobu.

Situácia nabrala strašidelný spád v stredu večer, keď 54-ročná obyvateľka Haslinda Hassimová tvrdila, že bola svedkom záhadnej entity pred jej domom okolo 21:40.

Podľa Haslindy jej 17-ročné dieťa predtým naliehalo, aby zabezpečila všetky dvere a okná, ako dôvod uviedol nepokoje v neďalekom dome.

„Moje dieťa prišlo domov s priateľom a požiadalo ma, aby som otvoril dvere na kuchyni.

“Zrazu sme počuli zvuk, ako keby niečo spadlo alebo spadlo mimo domu,” povedala Haslinda, keď sa stretli vo svojom dome.

Zo svojho vyvýšeného miesta pozorovala niečo, čo vyzeralo ako padajúci predmet, čo ju priviedlo k tomu, aby bola svedkom zvláštnej tieňovej entity, ktorá sa zdalo, že sa plazí.

„Najskôr som to zmietol, myslel som si, že si zo mňa len oči robia triky – akási ilúzia.

„Ale keď som to znova uvidela, nadviazalo priamy očný kontakt, postavilo sa a rýchlo sa rozbehlo smerom k hlavnej ceste, strácajúc sa v tme,“ rozprávala.

Od tej znepokojujúcej noci sa Haslindin dom stal ohniskom týchto záhadných nepokojov, ktoré sa vyskytli ešte štyrikrát.

Najnovšia epizóda sa odohrala v tichosti bieleho rána, okolo 2:30.

Počas tejto desivej návštevy sa na stenách ozývali škrabadlá sprevádzané zvukmi, akoby sa niečo alebo niekto pokúšal vypáčiť jedno z okien.

Obyvatelia, vrátane Mariam Johit, 67, tiež hlásili podobné skúsenosti, pričom jej dcéra bola svedkom temnej entity po tom, čo počula otrasy plotom domu.

„Je to už piatykrát, čo bol náš dom narušený. Včera večer, doma s mojimi dvoma deťmi a vnúčatkom, okolo 21:00, sme počuli triasť prednú bránu domu.

„Moja dcéra, Noreennor Mohd Noor, 38, sa pozrela cez závesy a uvidela tieňovú entitu číhajúcu pred domom.

“Zakričala 'je tu niekto ma' predtým, ako sa ponáhľala otvoriť vchodové dvere a vyšla von, ale potom sa tieňová entita presunula na stranu domu,” povedala.

Mariam dodala, že jej dcéra rozprávala, že počula rýchle kroky, kým záhadná entita zmizla vo vzduchu.

“Členovia rodiny, príbuzní a ďalší dedinčania obkľúčili náš dom, ale nič nenašli ani nezbadali,” povedala.

Predseda výboru pre rozvoj a bezpečnosť Kampung Kepis Hilir Mohammad Sah Sulaiman dúfal v okamžité ukončenie znepokojujúcich udalostí.

“Toto narušenie trvá už viac ako týždeň a medzi miestnymi ľuďmi spôsobilo strach a chaos, takže niektorí z nich sa boja ísť na toaletu vo svojich domovoch, aby si uľavili,” povedal. .

Originál článok: https://anomalien.com/malaysian-villagers-live-in-fear-of-a-shadowy-entity/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.