Novinky

Šimkovičová avizuje, že už nebudú poskytovať dotácie na „školenia mládeže na sexualizovanú šou LGBTI“

0 0

2024-01-13 15:45:48 – (SITA.sk)

Ministerstvo kultúry (MK) SR už nebude poskytovať dotácie na „školenia mládeže na sexualizovanú šou LGBTI organizovanú mimovládkou“. Avizuje to ministerka kultúry Martina Šimkovičová (nominantka Slovenskej národnej strany).

Ministerkine vyjadrenie by sa malo týkať Drag workshopu, ktorý by sa mal konať na sklonku januára v Košiciach. Podľa nej ide o workshop sponzorovaný Európskou úniou, ale aj Slovenskom.

Akcia je Šimkovičovej proti srsti

Šimkovičová podotkla, že by danú akciu, ktorá je jej proti srsti, možno i prešla bez povšimnutia. „Lenže sa ukázalo, že na projekte sa zúčastňuje aj slovenská LGBTI mimovládka Saplinq, ktorá získala v minulom roku dotáciu z ministerstva kultúry 10-tisíc eur, z Fondu na podporu umenia najskôr…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/simkovicova-avizuje-ze-uz-nebudu-poskytovat-dotacie-na-skolenia-mladeze-na-sexualizovanu-sou-lgbti/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.