Novinky

Regionálne vlaky na Kysuciach nahradí autobusová doprava, dôvodom je plánovaná úprava infraštruktúry

0 0

2024-01-12 14:31:17 – (SITA.sk)

Železničná doprava na Kysuciach je na niekoľko dní obmedzená. Pre plánovanú úpravu infraštruktúry na traťovom úseku Čadca – Skalité je aktuálne za viaceré dotknuté regionálne osobné vlaky zavedená náhradná autobusová doprava.

Neočakáva sa veľké meškanie vlakov

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) o tom informovala s tým, že výluka na uvedenom úseku sa od 11. do 12. januára týka 18 vlakových spojov v oboch smeroch od rána zhruba do 16:30 až 17:00. V sobotu 13. a v nedeľu 14. januára budú medzi Čadcou a Skalitým jazdiť autobusy miesto ôsmich vlakov približne od 8:30 a 9:00 skoro do 15:00 a 15:30.

Cestujúci…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/regionalne-vlaky-na-kysuciach-nahradi-autobusova-doprava-dovodom-je-planovana-uprava-useku-cadca-skalite/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.