Novinky

Zabudnite na Real Madrid či FC Barcelona, táto sezóna La Ligy patrí zázraku bez limitov (komentár)

0 0

2024-01-12 13:41:08 – (SITA.sk)

Leicester City, anglický šampión z roku 2016, rozprávka režírovaná trénerom Claudiom Ranierim a kanonierom Jamiem Vardy zakončená prekvapením storočia v Premier League.

To je asociácia, ktoré sa mne, podobne ako mnohým iným futbalovým fajnšmekrom, vybavuje pri zmienke španielskeho klubu Girona FC. Samozrejme história futbalu pozná aj ďalšie scenáre, ktoré priviedli na piedestál tímy, s ktorými nikto nepočítal. Spomenúť môžem napríklad triumfy Dánska či Grécka na majstrovstvách Európy v rokoch 1992 resp. 2004.

A Girona, ktorá je presne v polovici sezóny španielskej La Ligy na čele tabuľky, plece pri pleci s Realom Madrid, môže napísať príbeh…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zabudnite-na-real-madrid-ci-fc-barcelona-tato-sezona-la-ligy-patri-zazraku-bez-limitov-komentar/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.