Novinky

Primátor Bročka sa referenda o parkovaní v Trnave nezúčastní, opozícia bude pokračovať vo svojej politike

0 0

2024-01-12 06:25:59 – (SITA.sk)

Bez ohľadu na to, či sobotné miestne referendum o parkovaní v Trnave budú platné alebo neplatné, opoziční poslanci budú pokračovať vo svojej doterajšej politike.

„My sa budeme reálne správať ako opozícia v ktoromkoľvek parlamente, budeme nastavovať zrkadlo tomu, ako vládne Peter Bročka v Trnave,“ povedal na tlačovej besede opozičných klubov poslanec Branislav Baroš.

Prvé miestne referendum

Poslanecké kluby Trnava pre každého a Trnava nás spája odmietajú spoplatnenie parkovania v celom meste so zvýhodnením rezidentov, teda obyvateľov Trnavy.

Podľa ďalšieho opozičného poslanca Miloša Krištofíka je absurdné, že ako rezident musí písať na mesto, keď mu príde na dve – tri hodiny návšteva. Narážal tým na možnosť rezidentov…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/primator-brocka-sa-referenda-o-parkovani-v-trnave-nezucastni-opozicia-bude-pokracovat-vo-svojej-politike/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.