Novinky

Poslanci rokujú o prezidentkou vetovanej novele kompetenčného zákona (video)

0 0

2024-01-12 07:43:11 – (SITA.sk)

V Národnej rade SR v piatok od 9:00 pokračuje 6. parlamentná schôdza. Poslanci budú rokovať o vládnej novele kompetenčného zákona, ktorú prezidentka Zuzana Čaputová vetovala a vrátila na opätovné prerokovanie do parlamentu.

Jej schválením sa má okrem iného zriadiť nové ministerstvo cestovného ruchu a športu. Zákonodarcovia si zároveň v stredu odsúhlasili, že rozprava k tomuto bodu nebude trvať viac ako 12 hodín.

Procedurálny návrh v súvislosti so zmenami v rokovaní podal predseda parlamentného výboru pre pôdohospodárstvo a životné prostredie Rudolf Huliak (SNS).

„Rokovanie o návrhu vlády na skrátené…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/poslanci-budu-rokovat-o-prezidentkou-vetovanej-novele-kompetencneho-zakona-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.