Novinky

V roklinách Slovenského raja je vysoký stav vody, chodníky sú pokryté ľadom

0 0

2024-01-11 08:22:26 – (SITA.sk)

Napriek silným mrazom je vo všetkých roklinách Slovenského raja veľmi vysoký stav vody. Chodníky a technické zariadenia sú zaľadnené a v roklinách sa nachádzajú popadané stromy, ktoré však priebežne z chodníkov odstraňujú.

Informoval o tom zástupca riaditeľa Správy Národného parku Slovenský raj Peter Olekšák. Návštevníci by preto mali prispôsobiť súčasnej situácii aj svoje vybavenie a správanie.

Podľa Olekšáka je potrebná vysoká nepremokavá obuv. „Je vhodné mať so sebou veci na prezutie a prezlečenie. Na šmykľavých chodníkoch je výhodné mať kvôli stabilite paličky a proti pošmyknutiu protišmykové návleky, alebo mačky,“ radí ďalej na internetovej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasvidiek/v-roklinach-slovenskeho-raja-je-vysoky-stav-vody-chodniky-su-pokryte-ladom/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.