Novinky

Starostovia niektorých mestských častí Košíc podľa primátora Polačeka zneužívajú tému dofinancovania

0 0

2024-01-11 15:59:19 – (SITA.sk)

Poniektorí starostovia mestských častí Košíc podľa primátora Jaroslava Polačeka zneužívajú tému dofinancovania mestských častí v čase, keď ich mesto vyzvalo k šetreniu. Ako vyplýva z jeho stanoviska pre agentúru SITA, v ktorom reagoval na avizované právne kroky zo strany niektorých starostov mestských časti, mesto nemá pochybnosti o zákonnosti rozpočtového opatrenia, o ktorom informovalo predstaviteľov mestských častí ešte minulý týždeň listom.

Nepodložené tvrdenia starostov

„Zrejme zo strachu o svoje stoličky vytvárajú ilúziu nezákonnosti rozhodnutia mesta Košice a verejnosti podsúvajú nepravdivé ničím nepodložené fakty,“ vyjadril sa Polaček.

Podotkol tiež, že nezmyselne zaťažujú orgány štátnej moci a využívajú…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/starostovia-niektorych-mestskych-casti-kosic-podla-primatora-polaceka-zneuzivaju-temu-dofinancovania/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.