Novinky

Obžalovanému z vraždy zdravotnej sestry Eriky odvolací súd sprísnil trest

0 0

2024-01-11 11:22:33 – (SITA.sk)

Krajský súd v Košiciach sprísnil trest pre Valentína Horvátha obžalovaného z minuloročnej vraždy zdravotnej sestry v Michalovciach.

Ako pre agentúru SITA uviedla hovorkyňa súdu Anna Pančurová, odvolací súd vo štvrtok zrušil rozsudok Mestského súdu Košice z októbra minulého roku vo výroku o treste odňatia slobody, spôsobe jeho výkonu a vo výroku o uložení ochranného dohľadu.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte
kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/obzalovanemu-z-vrazdy-zdravotnej-sestry-eriky-odvolaci-sud-sprisnil-trest/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.