Novinky

Členské krajiny NATO sľúbili Ukrajine zbrane za miliardy eur

0 0

2024-01-11 07:43:37 – (SITA.sk)

Členské krajiny Severoatlantickej aliancie počas zasadnutia Rady NATO-Ukrajina v stredu sľúbili Kyjevu, že mu v tomto roku budú pomáhať pri posilňovaní protivzdušnej obrany. Informuje o tom web Ukrajinská pravda, ktorý cituje vyhlásenie NATO.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Členovia aliancie počas zasadania „ostro odsúdili“ eskaláciu ruských vzdušných úderov proti Ukrajine a použitie balistických rakiet zo Severnej Kórey a dronov z Iránu.

„Spojenci dnes dali jasne najavo, že budú Ukrajine naďalej poskytovať významnú vojenskú, ekonomickú a humanitárnu pomoc, a mnohí načrtli plány na poskytnutie ďalších spôsobilostí v roku 2024 v hodnote…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/clenske-krajiny-nato-slubili-ukrajine-zbrane-za-miliardy-eur/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.