Novinky

NDS spustila službu európskeho mýta v predstihu, s poskytovateľmi určí začatie jeho fakturácie

0 0

2024-01-10 15:53:23 – (SITA.sk)

Za Národnú diaľničnú spoločnosť (NDS) je prevádzka Európskej služby elektronického výberu mýta (EETS) spustená v predstihu od decembra 2023. Tak, aby sa do nej mohli pripojiť všetci akreditovaní poskytovatelia. Ako pre agentúru SITA potvrdil hovora NDS Tomáš Ferenčák, bez tohto kroku by vôbec nebolo možné postupovať v akreditácii.

Pre Národnú diaľničnú spoločnosť je absolútnou prioritou, aby zavedenie EETS prebehlo na Slovensku bez akýchkoľvek problémov. Preto v dohľadnej dobe s poskytovateľmi určíme presný termín začatia priamej fakturácie mýta,“ uviedol hovorca diaľničiarov.

NDS overuje palubné…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/nds-spustila-sluzbu-europskeho-myta-v-predstihu-s-poskytovatelmi-urci-zacatie-jeho-fakturacie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.