Novinky

Za úspechmi Vlhovej stojí aj jej kondičný tréner Porta, ich spolupráca trvá už osem rokov

0 0

2024-01-09 19:28:46 – (SITA.sk)

V tíme slovenskej lyžiarky Petry Vlhovej zavládla po nedeli radosť. Dvadsaťosemročná Liptáčka sa triumfom v náročnom slalome v slovinskej Kranjskej Gore vrátila do boja o malý krištáľový glóbus za prvenstvo v disciplíne a mimo nie je ani v boji o veľký glóbus za celkové poradie.

Dobrá fyzická kondícia

K nedeľňajšiemu triumfu Vlhovej výrazne pomohol aj kondičný kouč Marco Porta. Počas sezóny majú pretekárky náročný súťažný program, preto je ťažké udržiavať sa po kondičnej stránke na úrovni.

„Naozaj platí, že v lyžovaní nemáte…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/za-uspechmi-vlhovej-stoji-aj-jej-kondicny-trener-porta-ich-spolupraca-trva-uz-osem-rokov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.