Novinky

Vlaky medzi Kútmi a Skalicou nahradili autobusy, obmedzenia sa však týkajú viacerých regiónov

0 0

2024-01-08 17:22:29 – (SITA.sk)

  • aktualizované 8. januára 18:22

Železničnú dopravu na 26-kilometrovom úseku medzi Kútmi a Skalicou na Záhorí nahradila autobusová doprava. Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) ju zaviedla v pondelok od rána a následne oznámila, že autobusy jazdia za vlaky na uvedenej linke pri všetkých spojoch zatiaľ predbežne zhruba do 17:00.

Národný vlakový osobný dopravca o tom informoval v rámci pravidelného servisu o prevádzke na železniciach, ale neuviedol dôvody náhrady vlakov autobusmi. Ešte vlani železničiari upozornili na plánovanú výluku na trati Kúty – Skalica od 10. decembra do 31. marca 2024, toto obmedzenie sa však malo týkať iba večerného spoja s odchodom z Kútov 21:02 a s príchodom do Skalice 21:50.

Problémy vo viacerých regiónoch


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/vlaky-medzi-kutmi-a-skalicou-nahradili-autobusy-obmedzenia-sa-vsak-tykaju-viacerych-regionov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.