Novinky

To fakt? Je pravdepodobnosť recesie v piatich európskych krajinách vyššia ako 50 percent

0 0

2024-01-09 19:06:16 – (SITA.sk)

Pravdepodobnosť recesie v piatich európskych krajinách je vyššia ako 50 percent. Najnovšia prognóza ekonómov Organizácie pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD) sa týka aj nášho najdôležitejšieho obchodného partnera, Nemecka. Okrem toho aj Francúzska, Fínska, Portugalska a Švédska.

Rubrika To fakt?

V ďalších štyroch krajinách, Spojenom kráľovstve, Taliansku, Švajčiarsku a Belgicku je pravdepodobnosť recesie viac ako štvrtinová. Ako vysvetľujú prognostici, hlavným faktorom modelovanej recesie je obrat v cenách nehnuteľností, často doplnený slabými signálmi o aktivite.

Riziko recesie v nasledujúcich dvoch…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/to-fakt-je-pravdepodobnost-recesie-v-piatich-europskych-krajinach-je-vyssia-ako-50-percent/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.