Novinky

Škriniar v Katare úspešne podstúpil operáciu zraneného členka, dĺžka jeho absencie zatiaľ nie je známa

0 0

2024-01-09 13:25:47 – (SITA.sk)

Slovenský futbalový obranca Milan Škriniar z francúzskeho klubu Paríž Saint-Germain sa v katarskej Dauhe podrobil úspešnej operácii členka.

Predčasne skončená sezóna

Parížsky klub o tom informoval v pondelok večer prostredníctvom platformy X. Škriniara teraz čaká niekoľko dní pokoj na lôžku a následne začne s rekonvalescenciou.

Škriniar sa zranil v minulotýždňovom stredajšom súboji o národný Superpohár, z víťazného duelu proti Toulouse (2:0) sa z ihriska porúčal v 71. minúte. Spôsobil si silný výron a jeho členok sa poškodil natoľko, že mu ho museli dať…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/skriniar-v-katare-uspesne-podstupil-operaciu-zraneneho-clenka-dlzka-jeho-absencie-zatial-nie-je-znama/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.