Novinky

Headset Apple Vision Pro bude uvedený na trh 2. februára v USA, predobjednávky 19. januára

0 0


Spoločnosť Apple oznámila náhlavnú súpravu Vision Pro na svojej výročnej konferencii Worldwide Developers Conference v roku 2023.

Josh Edelson | AFP | Getty Images

Apple's Spoločnosť Vision Pro bude uvedená na trh v USA 2. februára povedal v tlačovej správe v pondelok s začiatok predobjednávok 19. januára.

Predobjednávky budú otvorené o 17:00 tichomorského času 19. januára, podľa produktovej stránky Vision Pro.

Spoločnosť tiež uviedla, že vložky šošoviek na predpis pre Vision Pro budú stáť 149 dolárov a že náhlavná súprava bude mať 256 GB úložného priestoru.

Akcie Apple vzrástli o trištvrte percenta počas pondelkového obchodovania pred trhom.

Tých 3 500 dolárov headset je odpoveď spoločnosti Apple Meta's Náhlavné súpravy Quest a údajne sa vyvíjajú už roky. Apple oznámil produkt na celosvetovej konferencii vývojárov v roku 2023.

“Éra priestorových počítačov nastala,” uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Apple Tim Cook v pondelkovej správe. Headset je poháňaný čipom Apple M2, rovnakým, aký sa používa vo svojich počítačoch.

Vision Pro je prvou novou produktovou kategóriou Apple od Apple Watch spustený v roku 2015. Analytici a experti neočakávajú, že slúchadlá budú spočiatku prinášať významné príjmy. UBS, napríkladpredpokladá, že príjmy Vision Pro by mohli byť okolo 1,4 miliardy dolárov, čo je „relatívne nepodstatná“ suma.

Mnoho spoločností v minulosti presadzovalo virtuálnu realitu, ale zatiaľ tieto snahy neviedli k širokému prijatiu pre spotrebiteľov alebo podnikových zákazníkov.

Vision Pro sa môže pochváliť novým operačným systémom s názvom VisionOS spolu s…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/08/apple-vision-pro-headset-launches-in-us-on-feb-2-pre-orders-begin-jan-19.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.