Novinky

Vláda na hulváta podporuje kriminalitu a krádeže, legislatívne zmeny podľa opozície ohrozujú bezpečnosť slušných ľudí

0 0

2024-01-08 11:49:32 – (SITA.sk)

Vláda Roberta Fica (Smer-SD) navrhovanými legislatívnymi zmenami podporuje všetkých gaunerov a Slovensko sa po ich schválení stane rajom pre mafiánov a kriminálnikov. Tvrdia to opozičné strany Progresívne Slovensko (PS), Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) a Sloboda a Solidarita (SaS).

Pokiaľ vám niekto vykradne byt a ukradne vám veci za 35-tisíc, tak dostane len podmienku, to je neakceptovateľné. Ohrozí to bezpečnosť nás všetkých, našich detí, našich starých rodičov a dáva to voľné ruky kriminálnikom,“ upozornila Martina Holečková z KDH.

Motivácia pre kriminálnikov

Výšku škôd, za ktoré sú trestné postihy, totiž koalícia navrhuje výrazne zvýšiť. Väčšia škoda sa má zvýšiť z 2 660 eur až na 35-tisíc eur, značná škoda z…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vlada-na-hulvata-podporuje-kriminalitu-a-kradeze-legislativne-zmeny-podla-opozicie-ohrozuju-bezpecnost-slusnych-ludi/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.