Novinky

Ruskí gardisti potláčajú odpor na okupovaných územiach, obrnené vozidlá využívajú aj na demonštráciu sily

0 0

2024-01-08 10:12:34 – (SITA.sk)

Na okupovaných ukrajinských územiach Rusko doteraz rozmiestnilo desaťtisíce príslušníkov svojej gardy.

Podľa údajov ukrajinského odboja sústredila Ruská federácia k januáru 2024 na okupovaných územiach zhruba 35-tisíc gardistov,“ uviedlo ukrajinské Centrum národného odporu. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Centrum národného odporu dodalo, že okrem automobilov a obrnených bojových vozidiel sú jednotky ruskej gardy vyzbrojené aj tankami, delostreleckými systémami a vrtuľníkmi.

Používajú celú túto škálu zbraní na potlačenie tých, ktorí nesúhlasia s ruskou okupáciou,“ konštatovalo…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ruski-gardisti-potlacaju-odpor-na-okupovanych-uzemiach-obrnene-vozidla-vyuzivaju-aj-na-demonstraciu-sily/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.