Novinky

Pellegrini zneužíva terajšiu funkciu na získanie ďalšej, podľa strany Za ľudí vykonáva špinavú prácu

0 0

2024-01-08 14:05:53 – (SITA.sk)

Predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD) zneužíva funkciu na získanie ďalšej funkcie. Vyhlásila to strana Za ľudí s tým, že stanovením čo najskoršieho termínu prezidentských volieb vyradil z hry množstvo občianskych kandidátov. Ako strana vysvetlila, títo kandidáti tak nemajú čas na kampaň, ktorú Pellegrini už vedie z pozície predsedu Národnej rady.

Absurdistan, ktorý spoločne s Ficom vytvárajú, pokračuje aj tým, že ako predseda parlamentu a zároveň kandidát má posudzovať, či jeho protikandidáti spĺňajú formálne náležitosti. Zároveň sa Pellegrini evidentne obáva, že dôsledky promafiánskych zákonov vlády môžu uškodiť jeho kampani,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pellegrini-zneuziva-terajsiu-funkciu-na-ziskanie-dalsej-podla-strany-za-ludi-vykonava-spinavu-pracu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.