Novinky

Koalícia chystá amnestiu pre páchateľov trestných činov proti životnému prostrediu, upozorňujú Demokrati

0 0

2024-01-08 18:19:05 – (SITA.sk)

Koalícia chystá amnestiu pre páchateľov trestných činov proti životnému prostrediu. Uviedla to strana Demokrati v reakcii na to, že minister životného prostredia Tomáš Taraba (SNS) a minister vnútra Matúš Šutaj-Eštok ohlásili užšiu spoluprácu rezortov pri odhaľovaní environmentálnej kriminality.

Podľa Demokratov však predkladajú v tejto súvislosti v parlamente návrhy, ktoré sú škandalózne a spôsobia podľa nich katastrofu pri stíhaní poškodzovania životného prostredia.

„Sú výhodné len pre páchateľov trestných činov proti životnému prostrediu,“ vyhlásili Demokrati a vyzvali poslancov, aby pre svoje subjektívne záujmy…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/koalicia-chysta-amnestiu-pre-pachatelov-trestnych-cinov-proti-zivotnemu-prostrediu-upozornuju-demokrati/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.