Novinky

Europoslanec Radačovský chce kandidovať za prezidenta, o podpisy plánuje požiadať národniarov

0 0

2024-01-08 11:05:48 – (SITA.sk)

Europoslanec a predseda strany Slovenský Patriot (SP) Miroslav Radačovský chce kandidovať za prezidenta. O podpisy plánuje požiadať desať poslancov zo Slovenskej národnej strany (SNS).

Keďže poslaneckých podpisov pod návrh potrebuje 15, o ďalších päť sa bude uchádzať u ďalších zákonodarcov z iných politických strán. Ako ďalej informoval hovorca SP Michal Radačovský, ku kandidatúre na post prezidenta vyzvalo Radačovského predsedníctvo jeho vlastnej strany.

Miroslav Radačovský sa ako kandidát Slovenskej národnej strany v septembrových parlamentných voľbách prebojoval do Národnej rady SR, svoj mandát si však neuplatnil a ostal pôsobiť v


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/europoslanec-radacovsky-chce-kandidovat-za-prezidenta-o-podpisy-planuje-poziadat-narodniarov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.