Novinky

„Zarábali“ takto Pčolinský a Krajniak? Zoroslav Kollár v pozdrave Borisovi vytiahol slová Hedvigy (video)

0 0

2024-01-07 17:37:54 – (SITA.sk)

Najvyšší predstavitelia hnutia Sme rodina mali počas predchádzajúcich vlád „zarábať“ vďaka Národnému inšpektorátu práce. Peter Pčolinský či Milan Krajniak mali zarábať vďaka svojej nominantke na poste generálnej riaditeľky Národného inšpektorátu práce Hedvige Machayovej.

Zoznam firiem v diári pani Hedvigy

Vo svojom aktuálnom videu to na sociálnej sieti uviedol právnik a podnikateľ Zoroslav Kollár. Ten zverejnil aj prepis rozhovorov, ako sa mali deliť medzi „vyvolených“ odmeny zamestnancov inšpektorátu práce.

„Pán Krajniak ju (Hedvigu Machayovú, pozn. red.) nemal problém vymenovať do funkcie napriek tomu, že nespĺňala…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zarabali-takto-pcolinsky-a-krajniak-zoroslav-kollar-v-pozdrave-borisovi-vytiahol-slova-hedvigy-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.