Novinky

Predseda národniarov čoskoro oznámi, či bude kandidovať na prezidenta, tvrdí Huliak a najlepšou hlavou štátu by bol podľa neho Fico

0 0

2024-01-07 14:08:49 – (SITA.sk)

Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko nasledujúci týždeň oznámi, či bude kandidovať za prezidenta SR. V diskusnej relácii TV Markíza Na telo to povedal poslanec Rudolf Huliak (klub SNS). Ako však povedal, podľa neho by bol najlepším prezidentom šéf Smeru-SD Robert Fico.

Danko má podľa Huliaka povinnosť kandidovať ako líder najstaršej a najväčšej pronárodnej strany. „Je to povinnosť lídra,“ skonštatoval Huliak.

Pokiaľ ide o predsedu strany Hlas-SD Petra Pellegriniho, ten podľa Huliaka podporu SNS v prezidentských voľbách odmietol. „Nedošlo k takejto dohode (o podpore Pellegriniho, pozn. SITA), SNS bude musieť prísť s vlastným kandidátom,“ doplnil Huliak.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/predseda-narodniarov-coskoro-oznami-ci-bude-kandidovat-na-prezidenta-tvrdi-huliak-a-najlepsou-hlavou-statu-by-bol-podla-neho-fico/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.