Novinky

Ako môže ValueAct pomôcť zvýšiť marže v tejto japonskej spoločnosti zaoberajúcej sa zdravotníckymi pomôckami

0 0


Dobrila Vignjevič | E+ | Getty Images

Spoločnosť: Nihon Kohten

Spoločnosť: Nihon Kohden (6849.T-JP)

Obchod: Nihon Kohten je spoločnosť so sídlom v Japonsku, ktorá sa zaoberá výskumom, vývojom, výrobou a predajom zdravotníckych elektronických zariadení, ako aj poskytovaním služieb údržby a opráv. Spoločnosť ponúka širokú škálu zariadení na pomoc pri lekárskych diagnózach vrátane elektroencefalografov, zariadení na testovanie evokovaného potenciálu, elektrokardiografov, zariadení na katetrizáciu srdca, diagnostických informačných systémov a súvisiaceho spotrebného materiálu. Spoločnosť sa zaoberá aj podporou predaja svojich produktov, ako aj obchodom so všeobecnými záležitosťami a dispečingom pracovnej sily.

Hodnota akciového trhu: 2,6 miliardy USD (31,02 USD na akciu)

Aktivista: ValueAct Capital


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/06/how-valueact-may-help-boost-margins-at-this-japanese-medical-device-company.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.