Novinky

travel

7 spôsobov, ako urobiť dovolenkové cestovanie len o kúsok menej stresujúcim tento rok

0 0


Prázdniny sú hneď za rohom a vy si možno robíte plány na cestovanie na túto sezónu. S neočakávaným meškaním letu, vírusové infekcie číhanie a iné narušenie vášho itinerára, cestovanie počas jedného z najrušnejších období roka môže byť stresujúce.

Pochopte, že je úplne normálne cítiť sa počas cesty úzkostlivo a ohromený, najmä keď je toľko vecí mimo vašej kontroly, povedala Dr. Nina Vasan, hlavná lekárka platformy duševného zdravia. Reálny.

Či už cestujete na prázdniny domov, alebo idete na dovolenku do novej destinácie, tu je niekoľko tipov schválených odborníkmi, vďaka ktorým bude tento rok cestovanie na dovolenku menej stresujúce.

Plánovať vopred

Ak sa obávate náhlych zmien vo svojom cestovnom itinerári, môže byť užitočné urobiť si plán vopred.

Vasan odporúča myslieť na potenciálne situácie, ako je zrušenie letu, zmeny počasia a stratená batožina. Potom môžete začleniť kroky, ako napríklad poznať alternatívne možnosti letu alebo vziať si iba príručné batožinyak máte možnosť tak urobiť.

„Mať zavedený ‚krízový plán‘ môže znížiť vaše pocity úzkosti, pretože už viete, čo robiť, ak niečo naruší váš itinerár,“ povedala.

Zostatok…Čítaj celý článok

Originál článok: https://www.huffpost.com/entry/holiday-travel-stress-goog_l_65660a5de4b066e398b541fe
Obrázok: huffpost.com a pixabay.com/
__
huffpost.com – Všetky práva vyhradené

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.