Novinky

Výskumníci hľadajú mimozemšťanov v hlbinách mora

0 0


Rôzne príbehy o neidentifikovaných lietajúcich objektoch (UFO) často upútajú pozornosť, ale nedávne tvrdenie amerického profesora dodáva nový rozmer – UFO rýchlo prelietavajúce pod morom.

Profesor Bob Maguire z Virginia Tech urobil toto senzačné tvrdenie na základe svojich skúseností obranného analytika. Maguire, ktorý pracoval pre Inštitút pre obranné analýzy, opísal incident, keď tvrdil, že bol svedkom mimozemskej kozmickej lode pohybujúcej sa cez oceán.

Maguire zdôrazňuje, že v jeho účte nebol priestor na zmätok alebo nedorozumenie. Prezradil, že keď na palube ponorky USS Hampton Submarine vykonával oficiálne povinnosti, zistil signály svedčiace o rýchlo sa pohybujúcom ponorenom objekte. news18.com.

Sonar ponorky údajne identifikoval neznámy ponorený objekt (USO), ktorý sa pohybuje rýchlosťou presahujúcou rýchlosť zvuku vo vode.

Profesor vyzdvihuje pozoruhodný aspekt, že napriek mimoriadnej rýchlosti zostala ponorka nedotknutá a vzdorovala potenciálnemu zničeniu, ktoré by takýto objekt mohol spôsobiť.

„Boli sme na ceste a zrazu som začul zvuk. Bolo naozaj zvláštne a jasné, že okolo nás niečo zapískalo,“ hovorí profesor.

Tento zaujímavý incident sa odohral v roku 1990 a Maguire tvrdí, že v tom čase dostal od úradníkov výslovný pokyn, aby informácie uchovával v tajnosti.

Povaha jeho práce počas incidentu bola utajená, čo prispelo k závoju tajomstva. Počas diskusie o udalosti Maguire neprezrádza konkrétne podrobnosti, ako napríklad kedy a kde k nej došlo.

Podľa sonarových údajov ponorky sa objekt pohyboval rýchlosťou presahujúcou 3330 míľ za hodinu, čo je rádovo rýchlejšie ako rýchlosť zvuku vo vode. Toto záhadné stretnutie upútalo pozornosť výskumníkov UFO, ktorí teraz hľadajú neidentifikované podvodné objekty (USO).

Originál článok: https://anomalien.com/researchers-are-looking-for-aliens-in-the-depths-of-the-sea/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.