Novinky

Veľké projekty najviac brzdí príprava a verejné obstarávanie, Ráž to chce zmeniť novým zákonom (video)

0 0

2024-01-05 18:27:59 – (SITA.sk)

Zákon o mimoriadnych opatreniach pre strategické investície, ktorý pripravuje Ministerstvo dopravy SR, má riešiť najmä ich prípravu a verejné obstarávanie. Teda najväčšie problémy infraštruktúrnych projektov, pričom celý proces od prípravy až po realizáciu trvá priemerne štrnásť rokov. Spomínaný zákon má podľa rezortu dopravy výrazne skrátiť prípravu všetkých dôležitých stavieb.

Toto je to, čo Slovensko najviac potrebuje,“ povedal na sociálnej sieti vo videu o návrhu uvedeného zákona minister dopravy Jozef Ráž (nominant Smeru-SD).

Zavádzajú revolučné princípy

Podľa rezortného šéfa zákon sa zameria…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/velke-projekty-najviac-brzdi-priprava-a-verejne-obstaravanie-raz-to-chce-zmenit-novym-zakonom-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.