Novinky

Tretia najväčšia štátna nemocnica je pre dlhy v exekúcii, o žalobe na Slovensko rozhodne Európsky súdny dvor

0 0

2024-01-06 12:28:47 – (SITA.sk)

Tretia najväčšia štátna nemocnica – Fakultná nemocnica J. A. Reimana Prešov – je pre dlhy v exekúcii. Informuje o tom Denník N, ktorému to potvrdilo ministerstvo zdravotníctva aj prešovská nemocnica. Ministerstvo zdravotníctva upozorňuje, že exekúcia môže ohroziť aj poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Tretia najväčšia štátna nemocnica je pre dlhy v exekúcii, o žalobe pre štátne nemocnice rozhodne Európsky súdny dvor

Proces môže obmedziť chod nemocnice

Exekútor jej môže zablokovať účty, nemocnica ho bude musieť žiadať o uvoľnenie každej potrebnej platby, pričom ten rozhodne, či daný výdavok súvisí s…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/tretia-najvacsia-statna-nemocnica-je-pre-dlhy-v-exekucii-o-zalobe-na-slovensko-rozhodne-europsky-sudny-dvor/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.