Novinky

Fico kúpil byt, na ktorý by jeho oficiálne uvádzané príjmy nestačili, tvrdí nadácia

0 0

2024-01-06 11:46:40 – (SITA.sk)

Predseda vlády Robert Fico (Smer-SD) kúpil byt, na ktorý by jeho oficiálne uvádzané príjmy nestačili. Tvrdí to Nadácia Zastavme korupciu. Ide o státisícovú nehnuteľnosť na jednej z najlepších bratislavských adries.

Byt v luxusnej rezidencii Sokolská pod Slavínom si štvornásobný premiér Robert Fico doteraz prenajímal od svojho straníckeho kolegu a bývalého šéfa Sociálnej poisťovne Dušana Muňka. Podľa katastra na byte nie je hypotéka.

„Fico pritom nechce povedať, za koľko mu Muňko byt predal s argumentom, že je to jeho súkromná vec. Premiér tak sám ignoruje základné a zákonné princípy kontroly verejných funkcionárov a ich…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/fico-kupil-byt-na-ktory-by-jeho-oficialne-uvadzane-prijmy-nestacili-tvrdi-nadacia/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.