Novinky

Už tretíkrát za rok Verizon zvyšuje ceny za staršie plány, hovorí sa

0 0Kredit: Edgar Cervantes / Android Authority
  • Ďalšie zvýšenie cien Verizon za staršie plány je pravdepodobne na ceste.
  • Mnohé zvýšenia cien sa týkajú podnikateľských plánov, ale vzrastie aj jeden spotrebiteľský plán.
  • Dochádza tiež k zvýšeniu mesačného poplatku za ekonomickú úpravu o 0,99 USD.

Za posledných 365 dní spoločnosť Verizon dvakrát zvýšila ceny za staršie plány. Človek by dúfal, že tento trend nebude pokračovať do roku 2024, ale tu sa hovorí o treťom zvýšení ceny od Big Red o rok. Ako bonus spoločnosť tiež pravdepodobne zvýši náklady na mesačný poplatok. Obe tieto uniknuté správy prichádzajú prostredníctvom dôveryhodného zdroja, s ktorým sa rozprávate Mobilná správa.

Začnime s mesačným poplatkom, pretože to pravdepodobne ovplyvní väčšinu spotrebiteľov. Na účte Verizon pravdepodobne nájdete riadok s názvom Poplatok za ekonomické prispôsobenie. Ide o poplatok zavedený v roku 2022, ktorý sa vzťahuje na každý smartfón alebo pripojené zariadenie, ktoré máte na svojom účte. Na začiatku sa to vzťahovalo iba na konkrétne zariadenia s určitými plánmi, ale ako používatelia zmenili plány, inovovali zariadenia atď., Poplatok sa začína objavovať na účte takmer každého. Hovorí sa, že tento poplatok – ktorý zrejme nemá iný zrejmý účel ako zarobiť viac peňazí Verizonu – stúpne o 0,99 $ mesačne pre všetky zariadenia okrem bežných telefónov a tabletov. Ak máte päť smartfónov s týmto poplatkom, gratulujeme: pravdepodobne sa chystáte začať platiť každý mesiac o 4,95 USD viac bez skutočného dôvodu.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/verizon-price-increase-jan-2024-3400173/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.