Novinky

Pojednávanie v kauze vraždy Daniela Tupého bude pokračovať, vypovedať majú svedkovia a znalkyňa

0 0

2024-01-05 16:51:23 – (SITA.sk)

V pondelok 8. januára má na pôde Mestského súdu Bratislava I pokračovať hlavné pojednávanie v kauze vraždy študenta Daniela Tupého z roku 2005. Vypovedať pred súdom by mali štyria svedkovia a tiež znalkyňa.

Na pojednávaní v novembri minulého roku už súd vypočul kľúčového svedka obžaloby Vladimíra M. Ten opísal okolnosti útoku, na následky ktorého Tupý zomrel. Samosudca Roman Fitt v tejto súvislosti zakázal médiám zverejňovať detaily výpovede, aby neboli ovplyvnené svedectvá ďalších svedkov.

V partii bol obžalovaný advokát

Vladimír M. pred súdom vypovedal v podstate v zhode so zisteniami orgánov činných v trestnom konaní. Priznal, že bol súčasťou partie, ktorá na bratislavskom Tyršovom nábreží v novembri 2005 napadla…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pojednavanie-v-kauze-vrazdy-daniela-tupeho-bude-pokracovat-vypovedat-maju-svedkovia-a-znalkyna/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.