Novinky

Ukrajinská tepelná elektráreň sa opäť stala terčom ruského útoku, budova bola vážne poškodená

0 0

2024-01-05 16:32:51 – (SITA.sk)

Terčom ruského útoku pri frontovej línii sa opäť stala jedna z tepelných elektrární ukrajinskej energetickej spoločnosti DTEK.

Pri útoku nebol nikto zranený, ale zariadenie elektrárne bolo vážne poškodené,“ uviedla o štvrtkovom útoku firma DTEK. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Za posledných dva a pol mesiaca nepriateľ podnikol proti tejto elektrárni viac ako tucet útokov. Pri jednom z nich utrpeli zranenia piati energetici,“ dodala spoločnosť DTEK.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajinska-tepelna-elektraren-sa-opat-stala-tercom-ruskeho-utoku-budova-bola-vazne-poskodena/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.