Novinky

Hudáček ukončil pôsobenie v Kladne, podľa predstaviteľov „rytierov“ to nie je v záujme klubu ani hráča

0 0

2024-01-05 17:16:11 – (SITA.sk)

Slovenský hokejový brankár Július Hudáček po dvoch dňoch ukončil pôsobenie v českom extraligovom klube Rytíři Kladno. Tridsaťpäťročný Spišiak sa len v stredu dohodol na spolupráci s českým tímom a bol náhradníkom Landona Bowa na ľade Hradca Králové. Informuje o tom web hokej.cz.

Fanúšikovia vyhlásili bojkot

Angažovanie bývalého reprezentanta SR vyvolalo nevôľu medzi fanúšikmi Kladna, časť z nich dokonca vyhlásila bojkot. Nepáčilo sa im, že hral v ruskej KHL aj po tom, ako vo februári 2022 rozpútali Rusi vojnu na území Ukrajiny.

Július Hudáček v minulej sezóne chytal za kazašský Barys Astana. V predchádzajúcich mesiacoch tiež údajne vyhlasoval, že by…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/hudacek-ukoncil-posobenie-v-kladne-podla-predstavitelov-rytierov-to-nie-je-v-zaujme-klubu-ani-hraca/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.