Novinky

Česko smúti za dabingovým hercom, prišlo o svojho Toma Cruisa či Brada Pitta

0 0

2024-01-04 19:40:32 – (SITA.sk)

Česko zasiahla po novom roku smutná správa. Vo veku 54 rokov zomrel herec a dablér Pavel Vondra, ktorý bol známy svojím hlasom. Ten prepožičal najväčším filmovým hviezdam ako Tom Cruise, Brad Pitt, Hugh Grant a ďalším.

O jeho úmrtí informovala jeho kolegyňa a kamarátka Mirka Součková, ktorá sa tiež venuje herectvu a dabovaniu. Napísala TV Joj na svojom webe Topstar.noviny.sk.

„Veľmi nerada a s veľkým zármutkom píšem tieto riadky. Opustil nás navždy náš kamarát, dobrý herec, dabér a predovšetkým láskavý človek. Je mi to neuveriteľne…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/cesko-smuti-za-dabingovym-hercom-prislo-o-svojho-toma-cruisa-ci-brada-pitta/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.