Novinky

Top foto dňa (4. januára 2024): MS v hokeji do 20 rokov, trosky zhoreného lietadla aj záplavy

0 0

2024-01-04 17:31:12 – (SITA.sk)

Aj 4. január bol bohatý na udalosti, v priloženej fotogalérii si môžete pozrieť, ako ich zachytili objektívy fotoaparátov.

Japonsko, zemetrasenie

Zemetrasenie v japonskej prefektúre Ishikawa spôsobilo aj zosuvy pôdy. Zasypaná je aj štátna cesta v Suzu. Foto: SITA/Kyodo News via AP)
Dánsko, kráľovná Margaréta II.

Dánska kráľovná Margaréta II. sa pred abdikáciou naposledy ukázala na verejnosti. Po Kodani sa prešla v zlatom koči, ktorý ťahalo šesť koní. Tento uzavretý koč z 19. storočia je pokrytý 24-karátovým zlatom, na streche má štyri zlaté koruny a v Dánsku sa používa počas tradičnej novoročnej slávnosti. Foto: SITA/Emil Nicolai Helms/Ritzau Scanpix via AP
Japonsko, požiar lietadla

Trosky zhoreného…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/top-foto-dna-4-januara-2024-ms-v-hokeji-do-20-rokov-trosky-zhoreneho-lietadla-aj-zaplavy/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.