Novinky

Muž vyľakal ľudí v Sačurove streľbou z plynovej zbrane, obvineniam sa nevyhol

0 0

2024-01-03 10:07:16 – (SITA.sk)

Muž strieľal z plynovej zbrane, nevyhol sa obvineniu. Ako informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru vo Vranove nad Topľou obvinil 33-ročného muža zo Sačurova z trestného činu výtržníctva.

Podľa polície ešte vlani v lete vo večerných hodinách na ulici Osloboditeľov v Sačurove strieľal z plynovej zbrane do vzduchu. Osoby, ktoré sa v blízkosti nachádzali, sa streľby zľakli a z miesta utiekli preč.

Pri tomto incidente, našťastie, k zraneniu osôb ani ku škode na majetku nedošlo. Obvinený 33-ročný muž je stíhaný na slobode, ak sa mu vina pred súdom…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/muz-vylakal-ludi-v-sacurove-strelbou-z-plynovej-zbrane-obvineniam-sa-nevyhol/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.