Novinky

Zoroslav Kollár označil Danielita za vraha, zabil si dôchodcu a nenarodené dieťa, povedal (video)

0 0

2024-01-02 18:39:26 – (SITA.sk)

Právnik a podnikateľ Zoroslav Kollár sa opäť „ozval“ na YouTube a ďalším videom zdraví Daniela Lipšica. Súčasného špeciálneho prokurátora pozdravil už druhýkrát a podobne ako v úvodnom „dieli“ ho volá Danielito.

„Zabil si dôchodcu na prechode pre chodcov a nenarodené dieťa. Tvoje dieťa, Danielito. A toto je stále iba malý rozbeh. Za tých viac ako 20 rokov, počas ktorých si prenasledoval a šikanoval mňa a ďalších ľudí, som sa veľa naučil. A zmenil som bojovú taktiku. Už sa nebudem iba pasívne brániť a najlepšia obrana je útok,“ uviedol Zoroslav Kollár.

Tragická autonehoda a milenka

Pri autonehode Zoroslav Kollár poukázal na podľa neho tri dôležité fakty. Pred nehodou vraj Lipšic nebol kupovať šanóny v nákupnom…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zoroslav-kollar-oznacil-danielita-za-vraha-zabil-si-dochodcu-a-nenarodene-dieta-povedal-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.