Novinky

Žena tvrdí, že dokáže komunikovať so zvieratami „telepaticky“

0 0


Predstavili ste si niekedy komunikáciu so zvieratami, rovnako ako Dr. Dolittle? No našli sme jednu takú postavu, ktorá vás vezme na vzrušujúcu cestu za objavovaním spôsobov, ako obnoviť hlboký vzťah k prírode.

Keď ľudia komunikujú so zvieratami, vytvárajú cenný most medzi oboma členmi. Vy ako ľudská bytosť sa potom môžete zapojiť do dialógu a pripomenúť si, ako počuť posolstvá z prírodného prostredia.

Anna Breytenbach hrá hlavnú úlohu v poradenstve, mentoringu a komunikácii a možno ju nazvať Dr. Dolittle v reálnom živote.

Sídli vo Western Cape v Južnej Afrike a ponúka workshopy a poradenstvo pre miestnych a medzinárodných klientov. Jej cieľom je zvýšiť povedomie, súcit, empatiu a vzájomné porozumenie prostredníctvom týchto workshopov a pobytov v prírode.

Anna Breytenbach je komunikátorka so zvieratami a absolvovala školenie prostredníctvom Assisi International Animal Institute v Kalifornii, USA. Cvičí už dlhých 18 rokov v Južnej Afrike, USA a Európe s domácimi aj divokými zvieratami.

Pracovala s levmi, gepardmi, paviánmi, slonmi a vlkmi. Jej cieľom je zvyšovať povedomie a rozvíjať vzťahy medzi ľuďmi a inými druhmi na osobnej aj duchovnej úrovni.

Dokument „The Animal Communicator“ bol založený na jej živote a bol vydaný v roku 2013. Anna žije tým, že je hlasom pre zvieratá a divočinu.

V INTERAKCII SO ZVIERATMI ANNA BREYTENBACH OTVORÍ SVOJ ŽIVOT

Anna sa rozhodla prežiť svoju vášeň pre divočinu tak, že sa stala gepardom a ako dvadsaťročná sa tiež cez víkendy prihlásila ako dobrovoľníčka do projektu ochrany prírody.

Bola v blízkom kontakte s divými zvieratami, čo ju nakoniec otvorilo empatickým spôsobom. Jej „psychické zážitky“ sa začali, keď absolvovala tréning v stopovaní v škole Wilderness Awareness School so sídlom mimo Seattlu vo Washingtone.

Anna v rozhovore povedala: „Keďže som vyrastala v Afrike, nevedela som o severoamerických druhoch takmer nič, a preto som nemohla analyzovať alebo interpretovať stopy, na ktoré som sa pozerala, na základe vizuálnych podnetov. Moja myseľ jednoducho nemala načítanú „databázu“ vyhľadávacích obrázkov.

Moji mentori mi povedali, aby som zavrel oči a „cítil“ energiu z dráhy – načo som dostal krátke mentálne predstavy alebo iné pocity, ktoré zviera zanechalo tie odtlačky. Najprv som si myslel, že strácam rozum, ale znova a znova sa tieto ‚náhle poznatky‘ ukázali ako pravdivé.“

Definovala to ako „priamu komunikáciu z mysle do mysle alebo prenos informácií“. Dodala, že každý mal tieto schopnosti pevne zapojené vo svojich systémoch. Naši rodení predkovia používali tieto zručnosti každý deň a používali sa ako každá iná fyzická forma prejavu.

Dodala, že intuícia je prirodzená a že trikom je vedieť, ako sa k nej dostať úmyselne, namiesto toho, aby sme čakali, že to bude spontánne.

Pýtali sa jej, či skutočne používa na komunikáciu „telepatiu“, alebo je to „mimozemský jazyk“. Anna odpovedala: „Je to jednoduchá záležitosť upokojenia mysle a úmyslu spojiť sa.

„Zvieratá to okamžite pochopia, veľmi ľahko. Potom pošlem buď mentálny obraz, myšlienku/vetu (nie vokalizovanú), alebo emóciu… čokoľvek príde prirodzene. Na strane odosielania vecí nie je potrebné žiadne úsilie. Prenos sa deje na kvantovej úrovni, v univerzálnom jazyku čistej energie.

Anna ponúka workshopy a poskytuje účastníkom všetky nástroje na efektívnu komunikáciu naprieč rozdielnymi druhmi. Všetky podrobnosti o jej workshopoch nájdete na stránke Udalosti na jej webovej stránke www.animalspirit.org.

Môžete si tiež pozrieť video s celým jej životným príbehom nižšie:

Autor Mayukh Saha, zdroj: Teória pravdy


Čítať ďalej..

Zdroj článku: anomalien.com
Obrázok zdroj: https://pixabay.com/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.