Novinky

Zemetrasenie v Japonsku zničilo tisíce budov a áut, o život prišlo najmenej 30 ľudí (video)

0 0

2024-01-02 08:28:15 – (SITA.sk)

Najmenej 30 ľudí zomrelo pri sérii otrasov zeme, ktoré zasiahli západ Japonska. Otrasy, ktoré sa začali v pondelok, zničili tisíce budov, automobilov a lodí.

Štrnásť ľudí podľa japonských úradov utrpelo vážne zranenia. Následné otrasy nasledovali po tom, ako prefektúru Išikawa v pondelok popoludní postihlo zemetrasenie s magnitúdom 7,6.

Úrady v utorok v niektorých oblastiach obyvateľov vyzývali, aby zostávali mimo domov vzhľadom na riziko ďalších silných otrasov. Japonská armáda poslala do postihnutých zón na pomoc záchranárom tisíc vojakov, oznámil v utorok predseda japonskej vlády Fumio Kišida.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zemetrasenie-v-japonsku-znicilo-tisice-budov-a-aut-o-zivot-prislo-najmenej-30-ludi-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.