Novinky

Do košickej ZOO pribudlo nové zviera, návštevníci sa môžu tešiť na samičku pandy červenej (foto)

0 0

2024-01-02 09:04:49 – (SITA.sk)

V ZOO Košice pribudla v decembri 2023 samička pandy červenej. Jeden a pol ročnú Nerissu doviezli z poľskej ZOO Lodž.

„Má pokojnú povahu, rýchlo sa aklimatizuje a spolupracuje s chovateľmi veľmi dobre,“ uviedla zoologická záhrada na sociálnej sieti.

Doplnila, že návštevníci ju môžu vidieť v hornej časti zoo – Altaj, pri chovnom komplexe kozorožcov sibírskych. ZOO Košice pripomenula, že na jar v roku 2020 doviezli dvoch samcov pandy červenej. Išlo o bratov zo Zooparku Chomutov, Daenga a Thimpiho.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

„Po troch rokoch chovu samcov sme dostali…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/do-zoo-v-kosiciach-pribudlo-nove-zviera-navstevnici-sa-mozu-tesit-na-samicku-pandy-cervenej-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.