Novinky

Top foto dňa (2. január 2024): Nový prezident hasičov, koniec Slovákov na MS, zemetrasenie v Japonsku a horiace lietadlo

0 0

2024-01-02 17:55:41 – (SITA.sk)


Aj druhý januárový deň bol bohatý na udalosti, v priloženej fotogalérii si môžete pozrieť, ako ich zachytili objektívy fotoaparátov.

Lukáš Klein

Slovenský tenista Lukáš Klein počas 1. kola turnaja ATP v austrálskom Brisbane, v ktorom zdolal nasadenú šestku Sebastiana Baeza z Argentíny. Foto: SITA/AP.
MS v hokeji do 20 rokov (štvrťfinále): Slovensko - Fínsko

Fínsky kapitán Jere Lassila sa teší z gólu v sieti Slovenska v predĺžení štvrťfinálového zápasu na MS v hokeji do 20 rokov. Göteborg, 2. január 2024. Foto: Bjoern Larsson Rosvall/TT News Agency via AP.
Zemetrasenie v Japonsku

Dym sa valí z domov zhorených požiarom po silnom zemetrasení v meste Wajima v japonskej prefektúre Ishikawa. Foto: Kyodo News via AP
Nórsko, zima

Nóri sa…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/top-foto-dna-2-januar-2024-novy-prezident-hasicov-koniec-slovakov-na-ms-do-20-rokov-zemetrasenie-v-japonsku-a-horiace-lietadlo/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.