Novinky

Tento nástroj môže pozdvihnúť váš video marketing a zlepšiť webové konferencie a vašu stratégiu sociálnych médií

0 0


Zverejnenie: Naším cieľom je ponúkať produkty a služby, o ktorých si myslíme, že budú pre vás zaujímavé a užitočné. Ak si ich zakúpite, podnikateľ môže získať malý podiel na výnosoch z predaja od našich obchodných partnerov.

Či už ste eCommerce obchod alebo chcete vytvoriť prezentáciu svojej firmy na webe, možno budete chcieť, aby sa videá stali hlavnou súčasťou vašej stratégie tvorby obsahu. U divákov je to až o 85 % pravdepodobnejšie kúpiť produkt po zhliadnutí a produktové videoa dokonca existuje nástroj na zjednodušenie celého procesu.

Pivo Pod Lite je držiak na smartfón ktorý je vybavený pokročilým sledovaním pohybu a bol uvedený na CES 2023. Nahrávajte úprimné videá pre sociálne médiá alebo živé ukážky pre svoje webové stránky, ale najprv si musíte zaobstarať tento kompaktný gadget len ​​za 69,99 dolárov. Predaj končí 5. marca o 23:59 PT.

Vystrihnite zo svojej video stratégie nudné statické zábery. Pivo Pod používa pokročilé telo a sledovanie tváre aby ste boli celý čas v strede záberu. Ukážte tie najzaujímavejšie položky vo vašom obchode, zatiaľ čo vás váš fotoaparát bude nasledovať.

Svojim videám môžete dokonca pridať nejaký štýl. Vyberte si z 12+ kreatívnych režimov, aby ste svoj obsah oživili. Použite napríklad režim Many Me, takže tri vaše kópie môžu na jednej obrazovke predviesť všetko, čo vaše produkty dokážu. A 50/50 rozdeľuje obrazovku videa v strede, čo je vynikajúce na porovnanie s vašimi konkurentmi, a niektoré ďalšie efekty ponúkajú zábavné a svieže spôsoby, ako vyniknúť online.

Používajte Pivo Pod v kancelárii počas webových konferencií. Ak chcete zostať pri videoprezentácii v strede, položte telefón na stojan a sledujte, ako sleduje každý váš pohyb.

Zvýšte úroveň svojho marketingu alebo vylepšite spôsob svojej webovej konferencie. Dostať Pivo Pod Lite v predaji za 69,99 USD (reg. 79,99 USD) do 5. marca 23:59 PT.

Zmena cien vyhradená.Čítaj celý článok

Originál článok: https://www.entrepreneur.com/growing-a-business/this-tool-can-elevate-your-video-marketing-and-enhance-web/446717
__
entrepreneur.com – Všetky práva vyhradené

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.