Novinky

Na získanie štátnej prémie k stavebnému sporeniu postačí sporiť menej, potrebná suma sa zníži o viac ako tisíc eur

0 0

2024-01-02 11:04:02 – (SITA.sk)

Ak chce stavebný sporiteľ získať v tomto roku maximálnu štátnu prémiu, bude mu stačiť nasporiť menej prostriedkov, než tomu bolo doposiaľ.

Dostupnejšie získanie maximálnej prémie

Sporiteľ pri uplatnení nároku na zákonom stanovenú maximálnu sumu štátnej prémie 70 eur musí tento rok vložiť na účet stavebného sporenia tisíc eur. Potrebná suma sa tak zníži z vlaňajších 2 800 eur.

Získanie maximálnej prémie teda bude pre ľudí dostupnejšie. Hranica percentuálnej výšky štátnej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vofinanciach/na-ziskanie-statnej-premie-k-stavebnemu-sporeniu-postaci-sporit-menej-potrebna-suma-sa-znizi-o-viac-ako-tisic-eur/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.