Novinky

Lídra juhokórejskej opozície sa pokúsili zabiť, neznámy páchateľ ho bodol do krku

0 0

2024-01-02 11:20:13 – (SITA.sk)

Lídra liberálnej juhokórejskej opozície I Če-mjonga sa v utorok pokúsil zabiť neznámy útočník a bodol ho do krku počas návštevy mesta Pusan na juhovýchode krajiny.

Päťdesiatdeväťročného predsedu Demokratickej strany letecky prepravili do nemocnice v Soule na operáciu. Polícia a záchranári uviedli, že po útoku bol pri vedomí a nebol v kritickom stave.

Útok sa odohral, keď I Če-mjong prechádzal davom novinárov a iných ľudí po návšteve miesta, na ktorom majú v Pusane postaviť nové letisko.

Útočník politika požiadal o autogram a potom ho nožom bodol do ľavej strany krku, uviedol predstaviteľ polície v Pusane. Páchateľa…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/lider-juhokorejskej-opozicie-utrpel-necakany-utok-neznamy-pachatel-ho-bodol-do-krku/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.