Novinky

Ministerstvo financií sa nestotožňuje s výhradami prezidentky, pre ktoré zvažuje podanie na Ústavný súd SR

0 0

2024-01-01 14:00:12 – (SITA.sk)

Ministerstvo financií SR (MF SR) sa nestotožňuje s výhradami, ktoré vo svojom stanovisku uviedla prezidentka Zuzana Čaputová ako dôvody, pre ktoré zvažuje podanie na Ústavný súd SR v rámci zákona o štátnom rozpočte.

Problematika výdavkových limitov

„Svoje stanovisko k záverom Rady pre rozpočtovú zodpovednosť (RRZ) ohľadom výdavkových limitov, na ktoré sa odvoláva pani prezidentka, považuje MF SR za jednostranne zavádzajúce. Vysoko odbornú problematiku výdavkových limitov požadovalo MF SR doriešiť s predstaviteľmi RRZ už v júni 2022 počas bývalej vlády, keďže v tom čase a aj teraz, je evidentná výrazná…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vofinanciach/ministerstvo-financii-sa-nestotoznuje-s-vyhradami-prezidentky-zvazuje-podanie-na-ustavny-sud-sr/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.