Novinky

Luxusné bary v Budapešti: Najlepšie miesta, kam ísť

0 0
CNN

Budapešťské hnutie remeselných kokteilov zaznamenalo v posledných rokoch nové bary a kluby, ktoré sa v meste rozšírili ako požiar, takže je oveľa ťažšie vybrať si to najlepšie.

Zatiaľ čo bary v ruinách maďarského hlavného mesta ponúkajú jedinečný zážitok, scéna luxusných barov tu nemá konkurenciu.

Či už chcete ochutnať ručne vyrábané koktaily alebo najlepšie tokajské vína, na výber máte z množstva očarujúcich barov, doplnených ostro oblečeným personálom a/alebo špičkovými mixológmi.

Od High Note Skybar po Blue Fox The Bar v Kempinski, tu je zoznam najlepších luxusných barov v Budapešť.

KOLÁŽ – Brasserie & Bar

Kollázs Brasserie & Bar sa nachádza na prízemí hotela Four Seasons Gresham Palace Budapest.

KOLLÁZS – Brasserie & Bar sa nachádza v paláci Four Seasons Gresham Palace a ponúka to, čo je pravdepodobne najúžasnejšie prostredie v celom meste.

Podávanie všetkého…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnn.com/travel/article/luxury-bars-budapest/index.html
Obrázok zdroj: CNN.COM

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.