Novinky

Zelenskyj sa stretol so Zalužným, analyzovali tohtoročné výsledky a diskutovali o stratégiách pre rok 2024

0 0

2023-12-31 15:26:54 – (SITA.sk)

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa stretol so štábom hlavného veliteľa ukrajinských ozbrojených síl Valerija Zalužného, pričom počas schôdzky prítomní analyzovali tohtoročné výsledky a diskutovali o stratégiách pre budúci rok. Referuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Záverečné zasadnutie štábu najvyššieho velenia v tomto roku. Zhrnuli sme vojenské výsledky roka. Analyzovali sme výsledky nepriateľských akcií a naše rozhodnutia. Čo sme urobili správne a čo sme mohli urobiť lepšie. Stratégiu využitia obranných síl na nasledujúci rok sme určili s prihliadnutím na tieto závery, prognózy a naše možnosti,“ uviedol Zelenskyj na Telegrame.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zelenskyj-sa-stretol-so-zaluznym-analyzovali-tohtorocne-vysledky-a-diskutovali-o-strategiach-pre-rok-2024/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.