Novinky

Zomrela hviezda z filmu Love Story či seriálu Kosti, herec roky bojoval s rakovinou

0 0

2023-12-09 21:22:46 – (SITA.sk)

Vo veku 82 rokov zomrel v piatok americký herec Ryan O’Neal, známy hlavne z legendárneho filmu Love Story, za ktorý bol nominovaný na Oscara a Zlatý glóbus. Informáciu o jeho úmrtí zverejnil na sociálnej sieti jeho syn Patrick, ako uviedla TV Joj na svojej stránke Noviny.sk.

„Toto je tá najťažšia vec, akú som kedy musel povedať, ale idem na to. Môj otec dnes pokojne zomrel, pričom mu bol oporou jeho milujúci tím,“ napísal Patrick na Instagrame.

„Môj otec Ryan O’Neal bol vždy môj hrdina. Vzhliadal som k nemu a vždy bol…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zomrela-hviezda-z-filmu-love-story-ci-serialu-kosti-herec-roky-bojoval-s-rakovinou/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.