Novinky

Podstupujú slovenskí muži estetické zákroky? Prieskum odhalil zaujímavé fakty

0 0

2023-11-29 21:11:36 – (SITA.sk)

November je nielen symbolom osvety mužského zdravia, ale aj pripomenutím dôležitosti mentálneho zdravia a sebavedomia mužov. Centrálnou témou tohto mesiaca je, ako sa muži cítia vo svojom tele a ako to ovplyvňuje ich celkovú pohodu.

Podľa nedávneho prieskumu agentúry Ipsos, realizovaného pre spoločnosť MB Clinic, až dve tretiny slovenských mužov verí, že ich vzhľad má priamy dopad na kvalitu ich života. Toto zistenie odhaľuje úzku súvislosť medzi fyzickým vzhľadom a duševným zdravím.

Čo sa skrýva za nespokojnosťou so svojim vzhľadom?

Silvia Juhaszová, psychologička, poukazuje na to, že za nespokojnosťou s vlastným…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/podstupuju-slovenski-muzi-esteticke-zakroky-prieskum-odhalil-zaujimave-fakty/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.